Pāriet uz saturu
27071150 | info@printtoo.com

Par PRINTTOO

Mūsu stāsts sākās ar vēlmi apvienot lietderīgo un moderno, kad vairāki drukas speciālisti satikās, lai radītu ko jaunu - tekstila apdrukas projektu, kas klientiem ērtā veidā sniedz gan iespēju iegādāties jau gatavus, stilīgus un oriģinālus apģērbu dizainus visdažādākajām dzīves situācijām, gan arī ļauj izveidot savu personīgo dizainu ātri, izdevīgi un droši!


PRINTTOO galvenā vērtība ir 100% klientu apmierinātība, tāpēc, veicot savu pasūtījumu pie mums, pamanīsi, ka mūsu stiprās puses ir:

Ātrs ražošanas process

Ērta un droša pasūtīšana mājaslapā

Personalizēta pieeja un rūpes par ikkatru klientu

Ar kādu tekstilu strādā PRINTTOO?

Nav šaubu, ka PRINTTOO attīstības komanda laika gaitā ir veikusi neskaitāmus testus gan krekliem, gan džemperiem, lai klientiem dotu labāko produktu, ko varēs uzvilkt vairākkārt. T-krekli ir izgatavoti no 100% kokvilnas, kas ir ādai draudzīgs materiāls.

Ir pieejami arī daži organiskās kokvilnas izstrādājumi. Lielākā daļa mūsu T-kreklu ir pieejami izmēros no XS līdz 2XL, daži pat līdz 3XL, visiem produktiem individuāli ir pieejami izmēru norādījumi.

Džemperi un hūdiji ar apdruku ir populāri, jo tie ir silti un ērti, īpaši gada aukstākajos mēnešos! Džemperi ir ilgtspējīgi, jo tie ir izgatavoti no kokvilnas
(80%) un poliestera (20%) maisījuma.

Mūsu veikals

Brīvības gatve 323, 2. stāvs
Rīga

Pr - Pk, 9:00 - 18:00
Sestdien, svētdien - SLĒGTS

Klientu atsauksmes

Mūsu kvalitātes spogulis!

Tik ātri izpildīt vēlmes - tas tik tiešām ir ātrums. Kvalitāte arī izcila! Esmu vairāk kā priecīga par rezultātu. Paldies par atsaucību!

Keita K.

Ideāls serviss! Darbinieki izpildīs ikvienu ieceri, turklāt, zibens ātrumā. Var just, ka aiz veikala stāv atsaucīgi un saprotoši cilvēki, kuri atradīs vislabākos risinājumus jebkurai apdrukas idejai. Rekomendēju!!!

Renāte

Uzdāvināju sievai džemperi, bija sajūsmā!

Arvis