Pāriet uz saturu

Biežāk uzdotie jautājumi


Kreklu un džemperu izgatavošana parasti aizņem 1-2 darba dienas,
neskaitot pasūtīšanas dienu. Latvijā piegāde tiek veikta nākamajā dienā
pēc pasūtījuma izsūtīšanas. Baltijas valstu reģionā piegāde tiek veikta
2-3 darba dienu laikā pēc izsūtīšanas. Ārpus Baltijas reģiona piegāde notiek 2-5 darba dienu laikā.

PRINTTOO pieejami tikai UNISEX PRODUKTI, kas nozīmē, ka tie ir piemēroti gan sievietēm, gan vīriešiem - nav pieguļoši vai ar īpašām piegrieznēm.

T-krekli ir izgatavoti no 100% kokvilnas, kas ir ādai draudzīgs materiāls. Ir pieejami arī daži organiskās kokvilnas izstrādājumi. Lielākā daļa mūsu T-kreklu ir pieejami izmēros no XS līdz 2XL, daži pat līdz 3XL, visiem produktiem individuāli ir pieejami izmēru norādījumi.Džemperi un hūdiji ar apdruku ir populāri, jo tie ir silti un ērti, īpaši gada aukstākajos mēnešos! Džemperi ir ilgtspējīgi, jo tie ir izgatavoti no kokvilnas (80%) un poliestera (20%) maisījuma.

  1. Preci no PRINTTOO dizainu kolekcijām Jūs varat atgriezt vai apmainīt 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Atgriešana vai maiņa iespējama, ja Jums neder izmērs, neapmierina produkta kvalitāte, vai arī pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas nepilnības.
  2. Personalizētu preci ar savu dizainu, ko klients pats veidojis izmantojot PRINTTOO personalīzācijas rīku, nav iespējams apmainīt vai atgriezt. Atgriešana vai maiņa ir iespējama, ja pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas kvalitātes nepilnības.
  3. Visām precēm, kuras tiek nosūtītas atpakaļ, jābūt rūpīgi iepakotām oriģinālajā iepakojumā, bez valkāšanas vai bojājumu pazīmēm.
  4. PRINTTOO ir tiesības nepieņemt preci apakaļ, ja:
    - prece ir lietota;
    - prece tikusi bojāta

Klientu nestu tekstilu apdrukājam sākot no 10 vienībām. PRINTTOO ir tiesības atteikt šādu apdrukas pakalpojumu, ja tekstils nav atbilstošs kādai no sniegtajām apdrukas metodēm. PRINTTOO neuzņemas atbildību par "brāķiem", ja tādi ir radušies apdrukas procesā, un neatgriež tekstila vērtību naudas vērtībā.