Pāriet uz saturu

Preces atgriešana

Preces atgriešana

1. Preci no PRINTTOO dizainu kolekcijām Jūs varat atgriezt vai apmainīt 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Atgriešana vai maiņa iespējama, ja Jums neder izmērs, neapmierina produkta kvalitāte, vai arī pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas nepilnības.

2. Personalizētu preci ar savu dizainu vai tekstu, ko klients pats veidojis izmantojot PRINTTOO personalīzācijas rīku vai tekstam paredzēto logu, nav iespējams apmainīt vai atgriezt. Atgriešana vai maiņa ir iespējama, ja pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas kvalitātes nepilnības.

3. PRINTTOO neatbild par defektiem, kuri radušies pēc preces nodošanas pircējam, piemerām, par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana.

4. Visām precēm, kuras tiek nosūtītas atpakaļ, jābūt rūpīgi iepakotām oriģinālajā iepakojumā, bez valkāšanas vai bojājumu pazīmēm.

PRINTTOO ir tiesības nepieņemt preci apakaļ, ja:

  • prece ir lietota
  • prece tikusi bojāta

Preču atgriešanas process

  1. Par visiem atteikuma gadījumiem lūdzam ziņot mums rakstiskā veidā uz e-pastu info@printtoo.com;
  2. Preci iespējams nosūtīt atpakaļ ar Latvijas Pasta starpniecību kā sīkpaku uz adresi - Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006, 2. stāvs, norādot saņēmēju SIA "Canvas WAY";
  3. Jūs varat arī atgriezt/apmainīt preci mūsu birojā - Brīvības gatvē 323, Rīgā, LV-1006, 2. stāvā

Naudas atmaksas process

  1. Ja visi atteikuma tiesību noteikumi ir ievēroti, mēs garantējam atgriezt Jums naudu par pasūtījumu 30 dienu laikā pēc preces atgriešanas.
  2. Samaksātā summa tiek atgriezta pilnā apjomā, bet bez piegādes maksas. Nauda tiks pārskaitīta uz to pašu karti, ar ko tika veikts maksājums.