Pāriet uz saturu

Lietošanas Noteikumi

Lietošanas noteikumi

PRINTTOO savā mājas lapā printtoo.com piedāva dažādus pakalpojumus atbilstoši šiem noteikumiem (turpmāk - Lietošanas noteikumi). Šie Lietošanas noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas noteikumus, ierobežojumus, un ir saistoši visiem mājas lapas Lietotājiem. Katra mājas lapas Lietotāja pienākums ir iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu ievērot Lietošanas noteikumus. PRINTTOO nav pienākums informēt Lietotāju par jebkādām izmaiņām šajos noteikumos. Veicot pasūtījumus, Jums nepieciešams ieklikšķinot ar peli atzīmēt „Es esmu iepazinies ar sadaļu Lietošanas Noteikumi un piekrītu visiem tajā izklāstītajiem noteikumiem”, ar ko Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat visiem sadaļā Lietošanas Noteikumi minētajiem noteikumiem.

Cenas

Interneta vietnē printtoo.com visas cenas norādītas eiro valūtā ar pievienotās vērtības nodokli. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Cenas produktiem var mainīties pēc PRINTTOO ieskatiem.

Piegāde

PRINTTOO nodrošina preces piegādi uz šādām Eiropas Savienības valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Luksemburga, Nīderlande, Slovākija, Somija, Vācija, Zviedrija, Francija, Apvienotā Karaliste, Slovēnija, Ungārija, Grieķija, Itālija, Īrija, Portugāle, Spānija, Bulgārija, Rumānija, atbilstoši noslēgtajam sadarbības līgumam ar piegāžu pakalpojumu sniedzēju. Eiropā preces tiek piegādātas ar DHL Global Mail, prece saņēmējam tiek piegādāta 3-6 darba dienu laikā kopš izsūtīšanas brīža. Ja preces piegāde kavējas, nosūtiet e-pastu uz info@printtoo.com, norādot pasūtījuma numuru.

Preces atgriešana

  1. Ja, esat izvēlējušies saņemt preci uz vietas veikalā (Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006), saņemot preci Jums ir iespēja atteikties no veiktā pasūtījuma, ja kvalitāte neatbilst gaidītam. Uzrakstot mums ziņojumu - Kontakti vai uz e-pastu: info@printtoo.com.
  2. Ja, gribat apmainīt saņemto preci pret citu (mainīt izmēru, krāsu vai modeli) PRINTTOO nepiedāvā šādu iespēju, ja prece tiek sūtīta caur interneta vietni printtoo.com – preču apmaiņa nav iespējama.
  3. Varat atgriezt visas pārdotās preces 14 dienu laikā.
  4. Sūtījumā ir jābūt oriģinālā iepakojumā.
  5. Nauda par atgrieztajām precēm tiek atgriezta 14 dienu laikā, skaitot no preču pieņemšanas dienas mūsu noliktavā. Par atgriezto preču saņemšanu informēsim Jūs e-pastā.

Konfidencialitāte

PRINTTOO ar lielu atbildību izturās pret privāto informāciju, ko mūsu klienti mums uztic, veicot pasūtījumus, vai reģistrējoties interneta vietnē printtoo.com

Informācija, kuru nepieciešams norādīt, veicot pasūtījumus un/vai reģistrējoties ir: vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums; pasūtītāja adrese; piegādes adrese; telefona numurs, e-pasta adrese. Jūsu privātā informācija tiks izmantota, lai:

  • Nosūtītu elektronisku pasūtījuma apstiprinajumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi;
  • Nosūtītu gatavo preci uz Jūsu norādīto adresi;
  • Sazinātos ar Jums, ja nepieciešams precizēt pasūtījuma detaļas;
  • Veiktu pasūtījumu analīzi augstākai servisa nodrošināšanai;
  • Informētu Jūs par jaunākajiem produktu piedāvājumiem.

PRINTTOO garantē, ka Jūsu norādīto privāto informāciju neatklās trešajai pusei, izņemot gadījumus, ja to pieprasa ar tiesas rīkojumu vai arī, ja rodas situācija, kad jānovērš krāpniecisks vai noziedzīgs nolūks.

Īpašumtiesības

PRINTTOO, atbilstoši Lietošanas noteikumiem, piedāvā iespēju augšupielādēt attēlus interneta vietnē printtoo.com kurus izmanto produktu izgatavošanas procesā. Augšupielādējot attēlus, Jūs apliecināt, ka Jums ir šo attēlu turēšanas, interneta mājas lapu vietnēs augšupielādēšanas un produktu apdrukas mērķiem izmantošanas tiesības, kā arī apliecināt, ka uzņematies atbildību par trešo personu pretenzijām par augšupielādēto attēlu īpašumtiesībām. PRINTTOO garantē, ka Jūsu augšupielādētos attēlus neizmantos nekādiem citiem mērķiem kā tikai Jūsu pasūtījuma izgatavošanai un piegādei uz Jūsu norādīto adresi, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā Jūsu īpašims var tikt nodots trešajai personai ārpakalpojumā ar mērķi nodrošināt Jūsu veikto pasūtījumu (vizuālā apstrāde, druka, iepakošana, piegāde un c.).

Dāvanu karte

printtoo.com interneta vietnē ir iespējams iegādāties dāvanu kartes nominālvertībā no 20 EUR līdz 300 EUR. Iegādātās dāvanu kartes var tik atprečotas tikai un vienīgi PRINTTOO interneta vietnē printoo.com. Dāvanu kartes netiek pieņemtas apmaiņai pret naudu. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši, pēc derīguma termiņa beigām dāvanu karte tiek bloķēta un nauda netiek atgriezta.

PRINTTOO ir SIA "Canvasway" projekts