Pāriet uz saturu
15% ATLAIDE visam, izmantojot kodu LĪGO

Lietošanas noteikumi

Lietošanas noteikumi

PRINTTOO savā mājas lapā printtoo.com piedāvā dažādus pakalpojumus atbilstoši šiem noteikumiem (turpmāk - Lietošanas noteikumi). Šie Lietošanas noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas noteikumus, ierobežojumus, un ir saistoši visiem mājas lapas Lietotājiem. Katra mājas lapas Lietotāja pienākums ir iepazīties ar Lietošanas noteikumiem un mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu ievērot Lietošanas noteikumus. PRINTTOO nav pienākums informēt Lietotāju par jebkādām izmaiņām šajos noteikumos. Veicot pasūtījumus, Jums nepieciešams ieklikšķinot ar peli atzīmēt „Es esmu iepazinies ar sadaļu Lietošanas Noteikumi un piekrītu visiem tajā izklāstītajiem noteikumiem”, ar ko Jūs apliecināt, ka esat iepazinies un piekrītat visiem sadaļā Lietošanas Noteikumi minētajiem noteikumiem.

 

Cenas

Interneta vietnē printtoo.com visas cenas norādītas eiro valūtā ar pievienotās vērtības nodokli. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā. Cenas produktiem var mainīties pēc PRINTTOO ieskatiem.

 1. Dizaina izgatavošana no nulles: 15-25 eur/h atkarībā no dizaina sarežģītības, ko izvērtē dizaineris. 
 2. Tekstuāla dizaina izveide ar nepieciešamo fontu, krāsām un izmēru: 2,90 EUR.
 3. EXPRESS pasūtījums (izgatavošana tajā pašā dienā ar izņemšanu uz vietas) sastāda 20% no pasūtījuma summas.

 

Piegāde

PRINTTOO nodrošina preces piegādi uz šādām Eiropas Savienības valstīm: Latvija, Igaunija, Lietuva, Polija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Luksemburga, Nīderlande, Slovākija, Somija, Vācija, Zviedrija, Francija, Apvienotā Karaliste, Slovēnija, Ungārija, Grieķija, Itālija, Īrija, Portugāle, Spānija, Bulgārija, Rumānija, atbilstoši noslēgtajam sadarbības līgumam ar piegāžu pakalpojumu sniedzēju. Eiropā preces tiek piegādātas ar DHL Global Mail, prece saņēmējam tiek piegādāta 3-6 darba dienu laikā kopš izsūtīšanas brīža. Ja preces piegāde kavējas, nosūtiet e-pastu uz info@printtoo.com, norādot pasūtījuma numuru.

 

Preces atgriešana

 1. Preci no PRINTTOO dizainu kolekcijām Jūs varat atgriezt vai apmainīt 14 dienu laikā no saņemšanas brīža. Atgriešana vai maiņa iespējama, ja Jums neder izmērs, neapmierina produkta kvalitāte, vai arī pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas nepilnības.
 2. Personalizētu preci ar savu dizainu vai tekstu, ko klients pats veidojis izmantojot PRINTTOO personalīzācijas rīku vai tekstam paredzēto logu, nav iespējams apmainīt vai atgriezt. Atgriešana vai maiņa ir iespējama, ja pie produkta saņemšanas ir konstatētas kādas kvalitātes nepilnības.
 3. PRINTTOO neatbild par defektiem, kuri radušies pēc preces nodošanas pircējam, piemerām, par defektiem, kuru cēlonis ir preces nepareiza lietošana.
 4. Visām precēm, kuras tiek nosūtītas atpakaļ, jābūt rūpīgi iepakotām oriģinālajā iepakojumā, bez valkāšanas vai bojājumu pazīmēm.

PRINTTOO ir tiesības nepieņemt preci apakaļ, ja:

 1. prece ir lietota
 2. prece tikusi bojāta

 

Preču atgriešanas process

 1. Par visiem atteikuma gadījumiem lūdzam ziņot mums rakstiskā veidā uz e-pastu info@printtoo.com;
 2. Preci iespējams nosūtīt atpakaļ ar Latvijas Pasta starpniecību kā sīkpaku uz adresi - Brīvības gatve 323, Rīga, LV-1006, 2. stāvs, norādot saņēmēju SIA "Canvas WAY";
 3. Jūs varat arī atgriezt/apmainīt preci mūsu birojā - Brīvības gatvē 323, Rīgā, LV-1006, 2. stāvā

 

Naudas atmaksas process

 1. Ja visi atteikuma tiesību noteikumi ir ievēroti, mēs garantējam atgriezt Jums naudu par pasūtījumu 30 dienu laikā pēc preces atgriešanas.
 2. Samaksātā summa tiek atgriezta pilnā apjomā, bet bez piegādes maksas. Nauda tiks pārskaitīta uz to pašu karti, ar ko tika veikts maksājums.

 Konfidencialitāte


PRINTTOO ar lielu atbildību izturās pret privāto informāciju, ko mūsu klienti mums uztic, veicot pasūtījumus, vai reģistrējoties interneta vietnē printtoo.com

Informācija, kuru nepieciešams norādīt, veicot pasūtījumus un/vai reģistrējoties ir: vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums; pasūtītāja adrese; piegādes adrese; telefona numurs, e-pasta adrese. Jūsu privātā informācija tiks izmantota, lai:

 1. Nosūtītu elektronisku pasūtījuma apstiprinajumu uz Jūsu norādīto e-pasta adresi;
 2. Nosūtītu gatavo preci uz Jūsu norādīto adresi;
 3. Sazinātos ar Jums, ja nepieciešams precizēt pasūtījuma detaļas;
 4. Veiktu pasūtījumu analīzi augstākai servisa nodrošināšanai;
 5. Informētu Jūs par jaunākajiem produktu piedāvājumiem.

PRINTTOO garantē, ka Jūsu norādīto privāto informāciju neatklās trešajai pusei, izņemot gadījumus, ja to pieprasa ar tiesas rīkojumu vai arī, ja rodas situācija, kad jānovērš krāpniecisks vai noziedzīgs nolūks.

Īpašumtiesības


PRINTTOO, atbilstoši Lietošanas noteikumiem, piedāvā iespēju augšupielādēt attēlus interneta vietnē printtoo.com kurus izmanto produktu izgatavošanas procesā. Augšupielādējot attēlus, Jūs apliecināt, ka Jums ir šo attēlu turēšanas, interneta mājas lapu vietnēs augšupielādēšanas un produktu apdrukas mērķiem izmantošanas tiesības, kā arī apliecināt, ka uzņematies atbildību par trešo personu pretenzijām par augšupielādēto attēlu īpašumtiesībām. PRINTTOO garantē, ka Jūsu augšupielādētos attēlus neizmantos nekādiem citiem mērķiem kā tikai Jūsu pasūtījuma izgatavošanai un piegādei uz Jūsu norādīto adresi, kas nozīmē, ka nepieciešamības gadījumā Jūsu īpašims var tikt nodots trešajai personai ārpakalpojumā ar mērķi nodrošināt Jūsu veikto pasūtījumu (vizuālā apstrāde, druka, iepakošana, piegāde u.c.).

 

Dizainu vadlīnijas


PRINTTOO ir tiesības atteikt/atcelt pasūtījumu, ja dizainā ir:

 1. ⁠iekļautas 3. personu, zīmolu vai uzņēmumu aizskarošas frāzes/vizuāli elementi;
 2. lamu vārdi, necenzētas frāzes, kailfoto, cilvēkus vai cilvēku grupas aizskaroši teksti vai bildes;
 3. politiski slavinoši ar Latvijas Republikā noteiktu likumu aizliegti simboli, kas iekļauj nacistiskās Vācijas vai PSRS lozungus;
 4. rasistiski, diskriminējoši vai naidu kurinoši saukļi;
 5. citu zīmolu logo vai intelektuālais īpašums, kam ir noteiktas autortiesības un/vai pārdošanas licences
 6. ⁠PRINTTOO reputāciju un kvalitātes standartu apšaubāmi elementi, vārdi vai frāzes;
 7. ⁠politiski saukļi, kas nav atļauti ārpus priekšvēlēšanu kampaņām, pamatojoties uz LR noteikto kārtību.

 

Dāvanu karte

printtoo.com interneta vietnē ir iespējams iegādāties dāvanu kartes nominālvertībā no 20 EUR līdz 300 EUR. Iegādātās dāvanu kartes var tik atprečotas tikai un vienīgi PRINTTOO interneta vietnē printoo.com. Dāvanu kartes netiek pieņemtas apmaiņai pret naudu. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir 12 mēneši, pēc derīguma termiņa beigām dāvanu karte tiek bloķēta un nauda netiek atgriezta.

PRINTTOO ir SIA "Canvasway" projekts